Részletek Információ, kapcsolat, díjak...
GP-Baterries_x50.jpgSportime_x50.jpgSuperior_x50.jpgbringa-city_x50.jpgeletfa_x50.jpghigh5_x50.jpglibb__x50.jpgsalomon_x50.jpgsportpiac_160.jpgtrexpert_x50.jpg
Legfrissebb hírek Rendezőktől

fShare
0
Pin It

Verseny helye: Kamaraerdő

Verseny ideje: 2015 május 1

Verseny kiírása | Facebook oldal | Versenyhír

Eredmények: Terepduatlon | MTB

X2S TEREPDUATLON

Kamaraerdő Terepfesztivál, 2015.05.01.
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Idő
Duatlon Nő    
1 132 Felföldi Viktória Veszprémi Triatlon Egylet Felnőtt 01:19:45
2 216 Szöllősi Virág Balaton Team Felnőtt 01:21:48
3 130 Rikker Mária Cross-to-Save Team Master 01:54:43
4 104 Nussdorfer Dóra Felnőtt 01:57:06
Duatlon Férfi    
1 118 Mester Bálint X2S Superior Team Felnőtt 00:51:21
2 123 Váraljai Vázsony Team Econix - CR Felnőtt 00:52:50
3 142 Petrovics Alex SZOESE Felnőtt 00:53:54
4 151 Horváth Attila Vilmos Cube-Csömör Felnőtt 00:56:18
5 148 Kovács Zsolt X2S Team Felnőtt 00:56:39
6 112 Varga Tamás Ervin Vasemberek Klubja Felnőtt 00:56:59
7 119 Gyurkó Péter X2S Superior Team Felnőtt 00:57:07
8 143 Pintér Ferenc Felnőtt 00:59:05
9 268 Ifj Szöllősi Ferenc Ifi 00:59:39
10 114 Pámer Gábor Felnőtt 01:00:20
11 108 Domonyik Gergely IRONMAN 70.3 Budapest Triathlon Club Felnőtt 01:00:56
12 115 Kuti Péter Vegan Energy Food Team Felnőtt 01:01:49
13 121 Dr. Grmela Gábor Master 01:02:39
14 129 Andrási Ferenc X2S SUPERIOR TEAM Felnőtt 01:02:44
15 140 Tóth György A kerékpárbolt Master 01:04:37
16 147 Száraz Dénes Felnőtt 01:04:59
17 144 Kreácsik Miklós Master 01:07:05
18 135 Halász Gábor X2S Team Felnőtt 01:08:15
19 105 Bognár Ábel Villám Triatlon Ifi 01:08:58
20 141 Zsidai Sándor Felnőtt 01:08:58
21 149 Erdős Bálint Budapest Felnőtt 01:09:48
22 110 Weiner Dávid Vasemberek Klubja Felnőtt 01:11:11
23 106 Bagyinszki Balazs X2S Felnőtt 01:11:32
24 127 Flier Lajos Sándor Cross-to-Save Team Master 01:12:13
25 122 Dózsa Gábor Vuelta SE Master 01:13:22
26 131 Kristóf István Cross-to-Save Team Felnőtt 01:17:50
27 128 Gallai Zsolt Cross-to-Save Team Felnőtt 01:17:50
28 134 Dózsa Zétény Verőcei kajak kenu SE Ifi 01:19:36
29 133 Dózsa györgy Master 01:20:05
30 124 Novák Máté Felnőtt 01:20:56
31 103 Sáfár Norbert Merkapt Maraton Team SE Ifi 01:26:48
32 217 id.Szöllősi Ferenc Balaton Team Felnőtt 01:27:04
33 136 Gelencsér Ferenc Ifi 01:29:52
34 153 Őszi Krisztián ELTE-BEAC Polythlon Felnőtt 01:30:07
35 152 gelencsér ferenc Master 01:30:29
36 111 Thomaszovics Tivadar Vitalitás SE Master 01:35:35
37 120 Szebeni Endre Master 01:41:20
38 107 Kurcz László Felnőtt 01:56:05
39 137 Benyo Szabolcs Felnőtt 01:12:40
dnf 146 Mikes György Master  
dnf 145 Hrabák Farkas Ifi  
Duatlon Férfi Ifi    
1 268 Ifj Szöllősi Ferenc Ifi 00:59:39
2 105 Bognár Ábel Villám Triatlon Ifi 01:08:58
3 134 Dózsa Zétény Verőcei kajak kenu SE Ifi 01:19:36
4 103 Sáfár Norbert Merkapt Maraton Team SE Ifi 01:26:48
5 136 Gelencsér Ferenc Ifi 01:29:52
dnf 145 Hrabák Farkas Ifi  
Duatlon Nő Felnőtt    
1 132 Felföldi Viktória Veszprémi Triatlon Egylet Felnőtt 01:19:45
2 216 Szöllősi Virág Balaton Team Felnőtt 01:21:48
3 104 Nussdorfer Dóra Felnőtt 01:57:06
Duatlon Férfi Felnőtt    
1 118 Mester Bálint X2S Superior Team Felnőtt 00:51:21
2 123 Váraljai Vázsony Team Econix - CR Felnőtt 00:52:50
3 142 Petrovics Alex SZOESE Felnőtt 00:53:54
4 151 Horváth Attila Vilmos Cube-Csömör Felnőtt 00:56:18
5 148 Kovács Zsolt X2S Team Felnőtt 00:56:39
6 112 Varga Tamás Ervin Vasemberek Klubja Felnőtt 00:56:59
7 119 Gyurkó Péter X2S Superior Team Felnőtt 00:57:07
8 143 Pintér Ferenc Felnőtt 00:59:05
9 114 Pámer Gábor Felnőtt 01:00:20
10 108 Domonyik Gergely IRONMAN 70.3 Budapest Triathlon Club Felnőtt 01:00:56
11 115 Kuti Péter Vegan Energy Food Team Felnőtt 01:01:49
12 129 Andrási Ferenc X2S SUPERIOR TEAM Felnőtt 01:02:44
13 147 Száraz Dénes Felnőtt 01:04:59
14 135 Halász Gábor X2S Team Felnőtt 01:08:15
15 141 Zsidai Sándor Felnőtt 01:08:58
16 149 Erdős Bálint Budapest Felnőtt 01:09:48
17 110 Weiner Dávid Vasemberek Klubja Felnőtt 01:11:11
18 106 Bagyinszki Balazs X2S Felnőtt 01:11:32
19 131 Kristóf István Cross-to-Save Team Felnőtt 01:17:50
20 128 Gallai Zsolt Cross-to-Save Team Felnőtt 01:17:50
21 124 Novák Máté Felnőtt 01:20:56
22 217 id.Szöllősi Ferenc Balaton Team Felnőtt 01:27:04
23 153 Őszi Krisztián ELTE-BEAC Polythlon Felnőtt 01:30:07
24 107 Kurcz László Felnőtt 01:56:05
  137 Benyo Szabolcs Felnőtt  
Duatlon Nő Master    
1 130 Rikker Mária Cross-to-Save Team Master 01:54:43
Duatlon Férfi Master    
1 121 Dr. Grmela Gábor Master 01:02:39
2 140 Tóth György A kerékpárbolt Master 01:04:37
3 144 Kreácsik Miklós Master 01:07:05
4 127 Flier Lajos Sándor Cross-to-Save Team Master 01:12:13
5 122 Dózsa Gábor Vuelta SE Master 01:13:22
6 133 Dózsa györgy Master 01:20:05
7 152 gelencsér ferenc Master 01:30:29
8 111 Thomaszovics Tivadar Vitalitás SE Master 01:35:35
9 120 Szebeni Endre Master 01:41:20
dnf 146 Mikes György Master  
Duatlon Váltó    
1 150 Mozgásvilág - X2S Kakukk András - Partics Katalin 01:08:05

 

SUPERIOR MTB

Kamaraerdő Terepfesztivál, 2015.05.01.
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Idő
MTB Női abszolút    
1 253 Hudák Szilvia Merkapt Maraton Team SE Felnőtt 01:53:40
2 250 Fördős Anna Merkapt Maraton Team SE Felnőtt 02:03:50
3 216 Szöllősi Virág Balaton Team Felnőtt 02:04:03
4 223 Felföldi Viktória Veszprémi Kerékpáros Egyesület Felnőtt 02:13:17
5 275 Linninger Brigitta LRT Bike Team Felnőtt 01:54:49
  212 Szerdahelyi Dominika Újbuda Superior MTB SE Ifi 00:58:09
MTB Férfi abszolút    
1 209 Gérnyi Balázs Újbuda Superior MTB SE Felnőtt 01:20:30
2 157 Héjja Attila Alpinbike Felnőtt 01:21:36
3 287 Váraljai Vázsony Team Econix - CR Felnőtt 01:26:38
4 269 Horváth Attila Vilmos Cube-Csömör Felnőtt 01:27:52
5 246 Szántai Vecsera Bálint Merkapt Maraton Team SE Felnőtt 01:28:34
6 270 Kovács Tamás Felnőtt 01:28:58
7 263 Varga Bálint PCCC Ifi 01:29:27
8 254 Ladányi Miklós Merkapt Maraton Team SE Felnőtt 01:31:00
9 236 Háden Tamás ORBEA Forza Racing Team Felnőtt 01:32:33
10 271 Misku Zoltán Felnőtt 01:32:33
11 210 Pásztor László Trek SE Felnőtt 01:32:59
12 119 Gyurkó Péter X2S Superior Team Felnőtt 01:33:02
13 207 Belencsák Dorián Újbuda Superior MTB SE Ifi 01:33:38
14 205 Jágerszky Gábor Újbuda Mountain Bike SE Felnőtt 01:35:15
15 290 Pintér Ferenc Felnőtt 01:36:25
16 285 Lizán Péter Vegan Energy Foods Felnőtt 01:37:22
17 257 Cser Attila Bringabanda Felnőtt 01:37:24
18 277 Bahul József Egri Bájkerek Felnőtt 01:37:40
19 260 Laborc Dániel Chili Sport Felnőtt 01:38:35
20 280 Pál Géza Bringabanda Felnőtt 01:38:35
21 238 Neri Chrystopher Újbuda SuperiorMTB SE Ifi 01:38:48
22 299 Távoly Péter Mesterbike Felnőtt 01:39:18
23 268 Ifj Szöllősi Ferenc Ifi 01:41:12
24 206 Kimmel Balázs Újbuda Superior MTB SE Felnőtt 01:42:07
25 235 `Rapcsok ``Csito`` Ferenc` Újbuda Superior Mtb Se Felnőtt 01:42:29
26 226 Kápolnai Krisztián Újbuda Mtb Superior Ifi 01:42:33
27 242 Molnár-Farkas Gergő Újbuda Superior MTB SE Felnőtt 01:42:40
28 278 Csonka István Egri Bájkerek Felnőtt 01:42:53
29 202 Andrásy Miklós Újbuda MTBSE Ifi 01:43:21
30 232 Rácz Gábor Újbuda Superior Ifi 01:43:47
31 201 Andrásy Zsolt Újbuda MTBSE Master 01:43:47
32 267 Zsidai Sándor Felnőtt 01:44:32
33 156 Távoly Tamás Felnőtt 01:45:49
34 296 Kandzsarov Péter Felnőtt 01:46:28
35 251 Zentai Zsolt Újbuda Superior MTB SE Felnőtt 01:46:57
36 294 Dr. Grmela Gábor Master 01:47:34
37 274 Horváth Ádám Salgótarjáni HKE Felnőtt 01:51:31
38 229 Sónyák Szabolcs Bringabanda SC Felnőtt 01:52:05
39 225 Sipos Márk Újbuda Superior Ifi 01:53:00
40 127 Flier Lajos Sándor Cross-to-Save Team Master 01:56:04
41 272 Kovács Péter ORBEA Forza Racing Team Felnőtt 01:57:40
42 208 Gönczi Gergely Újbuda Superior MTB Ifi 01:58:20
43 224 Varga Olivér Újbudai Superior MTB SE Ifi 01:59:24
44 221 Szabó Balázs Felnőtt 02:00:37
45 106 Bagyinszki Balazs X2S Felnőtt 02:01:30
46 289 Rőth András Felnőtt 02:01:40
47 158 Dr Kálnay Tamás Felnőtt 02:02:28
48 283 Bognár Balázs nincs Felnőtt 02:02:45
49 200 Kuts Bence Újbuda Superior MTB SE Ifi 02:03:22
50 298 Nyári Gábor Tápió Cycling Team Felnőtt 02:03:55
51 248 Tilistyák Gergő Újbuda MTB Felnőtt 02:06:10
52 286 Dózsa györgy Master 02:07:14
53 234 Gelencsér Ferenc Master 02:10:35
54 297 Németh Balázs - Felnőtt 02:12:50
55 213 Steiner Álmos Újbuda Superior MTB SE Ifi 02:15:28
56 281 Traier Csaba Felnőtt 02:16:43
57 279 Szabó Miklós Felnőtt 02:16:43
58 243 Fehér Tamás Fatbike 02:17:05
59 215 Fechete Kristóf Újbuda Superior MTB SE Ifi 02:18:05
60 292 Kurcz László Felnőtt 02:20:09
61 255 Horváth József Újbuda Superior MTB Master 02:20:26
62 222 Benkóczy Levente Újbuda Superior Mountain Bike Egyesület Ifi 02:20:26
63 295 Deme Mózes Felnőtt 02:20:35
64 128 Gallai Zsolt Cross-to-Save Team Felnőtt 02:25:19
65 131 Kristóf István Cross-to-Save Team Felnőtt 02:25:20
66 231 Gubek Tibor Újbuda Superior MTB SE Felnőtt 02:29:56
67 154 Krisztián Gergő Felnőtt 02:30:35
68 155 Kudar Zsolt Felnőtt 02:44:26
69 293 Szebeni Endre Master 02:54:06
dnf 291 Novák Máté Felnőtt  
dnf 233 Pour Balázs Felnőtt  
dnf 276 Linninger Patrick LRT Bike Team Felnőtt  
dnf 284 Belencsák Marcell Újbuda SE Ifi  
dnf 282 Kriston Péter Felnőtt  
dnf 219 Csott Károly Újbuda Superior MTB SE Ifi  
dnf 204 Kollár József Újbuda Superior Mtb Se Felnőtt  
dnf 288 Kasza Péter Felnőtt  

 

Időmérés: Balaton Time | Teljes, részidős eredménylista (pdf)

fShare
0
Pin It
Rendszeres időmérő partnerünk

Balaton Time Team

Ha itt nem találsz valamit, akkor náluk keressed!

Legfrissebb tartalom

  • MTB tipp 2. +

    A talaj jellege miatt javasolt az alacsonyabb keréknyomás és a sokféle terepre is alkalmas mintázatú külső gumi. Read More
  • Úszás tipp 1. +

    A víz kellemes és tiszta, de sötét, azaz a látási viszonyok miatt nem javasolt a sötét úszószemüveg. Read More
  • Terepfutás tipp 1 +

    A pálya jellege miatt ajánlott a stabil, erős cipő, válozatos a terep és a talaj. Read More
  • MTB tipp 1. +

    Ajánlott a 29 kerékméretű MTB, de ennélis fontosabbak a jó beállítás és az ellenőrzött alkatrészek. Read More
  • Tereptriatlon és az MTB +

    MTB pálya a tereptriatlonban Táv: 20-35 km, szint: 500-1200 m   A tereptriatlonban a terepkerékpáros (MTB) pálya általában közepesen nehéz, Read More
  • 1
  • 2

Felhsználói adatlap

Látogatók

Oldalainkat 60 vendég és 0 tag böngészi

Rövid híreink

Vendéglátás Bánkon

Bánkon csodálatos környezetben van lehetőség kempingezésre, falusi turizmusra. Többféle vendégház és természetesen a Tó Wellnesz Hotel is várja a vendégeket.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Az oldal használatával elfogadod a sütik használatával kapcsolatos irányelveket.

(Az EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS 2016/679 RENDELETE szerint)